LK Baits CUC! Nugget Carp Mango 17 mm, 1kg

Polecamy

LK Baits CUC! Nugget Carp Mango 17 mm, 1kg

Producent: LK Baits

To zupełnie nowy produkt, który powstał po to, żebyście czerpali jeszcze większą radość z wędkowania.… Cały opis

Numer katalogowy: 04180127

35,3 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

To zupełnie nowy produkt, który powstał po to, żebyście czerpali jeszcze większą radość z wędkowania. Powstał po to, żebyście łowili więcej ryb? To wyjątkowe soczyste, pełne naszych najlepszych aromatów przynęty, które działają na zmysły ryb i szybko je przyciągają. Cechy charakterystyczne: ? mocny aromat, który szybko przyciąga ryby ? szybka praca w wodzie ? soczyste, produkowane technologią na zimno, która sprawia, że finalna przynęt nie traci jakości z użytych surowców ? zawierają tylko naturalne składniki ? są szybko trawione przez ryby, dzięki czemu te chętnie wracają po więcej ? nietypowy kształt, odpowiedni na różne łowiska, rzeki i spadziste dna ? idealne jako podstawa dla przynęt CUC! ? rozmiar ok. 17 mm

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00