LK Baits Nutrigo Balanc Particle Hemp Kelp 200ml, 24 mm

Nowość
Polecamy
Video

LK Baits Nutrigo Balanc Particle Hemp Kelp 200ml, 24 mm

Producent: LK Baits

Idealna przynęta konopna połączona z wodorostami i wypełniona zawiesiną Algaprime DHA LS, która… Cały opis

Numer katalogowy: 04190163

49,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

Idealna przynęta konopna połączona z wodorostami i wypełniona zawiesiną Algaprime DHA LS, która pięknie pachnie rybami morskimi, mimo że jest pochodzenia roślinnego. Polecamy używać go w połączeniu z przynętą NUTRIGO FEED-EX CORN HONEY, TIGER NUTS lub bazą z cząstek konopi. Być może absolutny, najwyższy poziom naszej sztuki tworzenia i suma naszych wieloletnich doświadczeń w jednym. Nutrigo Balanc jest zrobiony z najlepszych, jakie kiedykolwiek odkryto do łowienia karpi i dosłownie usiany najlepszymi naturalnymi nektarami, które wydostają się z przynęty w zależności od liczby przekłuć. I co więcej? Przynęta jest neutralnie wyważona (zbalansowana) - lekka, co wielokrotnie zwiększa szanse na udane branie. Nutrigo Balance jest TUTAJ!

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00