LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Nowość

LK Baits Nutrigo Bloodworm 200ml

Producent: LK Baits

NUTRIGO Bloodworm – dla szerokiej gamy ryb słodkowodnych, nie ma lepszego smakołyku niż żywa ochotka.… Cały opis

Numer katalogowy: 04190103

28,5 Zł z VAT

Na zamówienie
+
-

Opis produktu

NUTRIGO Bloodworm – dla szerokiej gamy ryb słodkowodnych, nie ma lepszego smakołyku niż żywa ochotka. W naszym laboratorium uzyskujemy z nich ekstrakt, który dzięki naszej specjalnej technologii wstrzykujemy do NUTRIGO, gdzie może on reagować z innymi ważnymi składnikami. NUTRIGO Bloodworm jest idealny do stosowania na wszystkich zbiornikach o mulistym dnie, świetnie spisze się również na innych terenach, gdzie aromat ochotki jest bardzo mocno zakodowany w zmysłach ryb. Garść tych przynęt wprowadza do wody tyle naturalnego sygnału, który można porównać do kilku kilogramów żywej ochotki! Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na przynętach rybno- mięsnych. Znakomity w połączeniu z Spice Shrimp. Można stosować przez cały rok! W jednej przynęcie NUTRIGO znajduje się ekstrakt równy 300 g żywej ochotki.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00