LK Baits Nutrigo Coco 200ml

Nowość

LK Baits Nutrigo Coco 200ml

Producent: LK Baits

NUTRIGO Coco - energetyczna mleczna bomba, wykonana z białka serwatki, czekolady, karmelu, ekstraktu… Cały opis

Numer katalogowy: 04190106

25,2 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

NUTRIGO Coco - energetyczna mleczna bomba, wykonana z białka serwatki, czekolady, karmelu, ekstraktu ze stewii i innych składników. NUTRIGO Coco wysyła do wody węglowodanowy sygnał, który ryba ocenia jako niezbędne źródło energii, szczególnie zimą i przed tarłem. NUTRIGO Coco w procesie produkcyjnym przechodzi proces dojrzewania z powodu bakterii mlekowych, co jest specyficzną reakcją, która przyciąga ryby nawet z dużych odległości. Wewnątrz NUTIGO Coco jest ekstrakt z orzecha kokosowego, który wytwarzany jest przez wiele miesięcy poprzez powolną ekstrakcję aromatu z orzecha do alkoholu. Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na słodko - mleczno - korzennej bazie przynęty. Działa przez cały rok, ale największą siłę ma w miesiącach zimowych. Doskonały w połączeniu z Pineapple G-8, Wild Strawberry i Compot NHDC.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00