LK Baits Nutrigo Extra Cheese

Nowość
Polecamy
Video

LK Baits Nutrigo Extra Cheese

Producent: LK Baits

Serowa bomba! EXTRA dawka czystej esencji z serów dojrzewających, to absolutna innowacja na rynku… Cały opis


od 44,5 Zł z VAT


Nazwa Ilość Dostępność Cena
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
44,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
44,5 Zł
+
-
Na stanie
więcej niż 10 szt
44,5 Zł

Opis produktu

Serowa bomba! EXTRA dawka czystej esencji z serów dojrzewających, to absolutna innowacja na rynku wędkarskim i jednocześnie najbardziej soczysta przynęta, jaką kiedykolwiek stworzono do połowu karpi. Bomba serowa z odrobiną śmietany, przyciąga ryby kilka razy szybciej i ze znacznie większych odległości niż dotychczas produkowane przynęty. Przeznaczony do łowienia karpi i jesiotrów. NUTRIGO EXTRA wystarczy przekłuć igłą i nawlec klasycznie na włos (czas pracy do 24 godzin). W celu szybszego uwalniania płynu z wnętrza, zalecamy kilkukrotne przekłucie przynęty igłą (czas pracy do 12 godzin). Świetnie sprawdzi się to na szybkich zasiadkach czy podczas zimowego wędkowania. Całoroczne użytkowanie! Wykonany ręcznie. Chroniony patentem. Podana średnia ma charakter orientacyjny. Płyn może znajdować się na powierzchni przynęty. Przynęta może zmienić kolor.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00