LK Baits Nutrigo Mango 200ml

Nowość

LK Baits Nutrigo Mango 200ml

Producent: LK Baits

NUTRIGO Mango - owocowe smaki mają na całym świecie złowione tysiące karpi, ale co się stanie, jeśli… Cały opis

Numer katalogowy: 04190104

28,5 Zł z VAT

Na zamówienie
+
-

Opis produktu

NUTRIGO Mango - owocowe smaki mają na całym świecie złowione tysiące karpi, ale co się stanie, jeśli użyjemy naprawdę wysokiego koncentratu pochodzącego z owoców tropikalnych, który zmienia swój aromat ze względu na różną lotność składników? To uniwersalna przynęta na sytuacje, w których musisz jak najszybciej zwabić ryby. Ta prawdziwa tropikalna bomba, wzbogacona delikatnym olejem z mango, jest czymś tak wyjątkowym i nowym dla ryb, że można jej używać na wszystkich rodzajach łowisk. Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na słodko - owocowo - korzennej bazie przynęty. Doskonała w połączeniu z Pineapple G-8, COMPOTECH NHDC i Purple Plum. Działa przez cały rok, ale jego największa siła występuje w miesiącach zimowych i letnich.

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00