LK Baits Nutrigo Monster Live Blood Woorm 20-25mm, 250ml, 12pcs

Nowość
Polecamy

LK Baits Nutrigo Monster Live Blood Woorm 20-25mm, 250ml, 12pcs

Producent: LK Baits

Światowa nowość - przynęta pełna ochotki! Przynęta na prawdziwe karpiowe potwory o zapachu ochotki!… Cały opis

Numer katalogowy: 042300147

49,5 Zł z VAT

Na zamówienie
+
-

Opis produktu

Światowa nowość - przynęta pełna ochotki! Przynęta na prawdziwe karpiowe potwory o zapachu ochotki! Dla szerokiej gamy ryb słodkowodnych nie ma większego przysmaku niż larwy ochotki. W naszym laboratorium wydobywamy nieodparty ekstrakt z ochotki i dzięki naszej specjalnej technologii wstrzykujemy tę bazę (razem z larwami) do zanęty NUTRIGO Bloodworm i pozwalamy jej wejść w reakcję z innymi ważnymi składnikami NUTRIGO Bloodworm jest uniwersalną przynętą do wszystkich rodzajów połowów, ponieważ specyficzny naturalny aromat jest bardzo bliski rybom. Jeśli szukasz zanęty, która jest najbliższa naturalnej diecie karpi, to rzeczywiście jest to NUTRIGO Bloodworm . Przynętę przekłuwa się igłą i nawleka klasycznie na włos (czas działania do 24 godzin). Dla szybszej pracy, krótkich zasiadek lub łowienia zimą, przynętę można przekłuć kilka razy (czas działania do 12 godzin). Przynęta jest lekka, aby odciążyć hak i sprawić, by zachowywała się jak najbardziej naturalnie. Możliwość stosowania przez cały rok! Chroniona patentem!

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00