LK Baits Nutrigo Peper 200ml

Nowość

LK Baits Nutrigo Peper 200ml

Producent: LK Baits

NUTRIGO Peper - nikt nie wie, dlaczego pieprz jest najlepszą pikantną przynętą wszechczasów, ale… Cały opis

Numer katalogowy: 04190105

28,5 Zł z VAT

Na stanie
+
-

Opis produktu

NUTRIGO Peper - nikt nie wie, dlaczego pieprz jest najlepszą pikantną przynętą wszechczasów, ale dzięki naszej specjalnej technologii możemy zastosować koncentraty najlepszych rodzajów pieprzu z całego świata. W testach byliśmy dosłownie zszokowani, gdy karpie połykały jedną pieprzną NUTRIGO po drugiej, aby dostać się do ostrego płynu, który rozpuszcza się w naszym płynnym All Amino Nutric. To niesamowita kombinacja! Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na bazie pikantnej przynęty mięsno-rybnej. Doskonałe w połączeniu z Peperin , Chilli Squid i Sea Food. Idealny przez cały rok, niezwykle kuszący dla tych największych ryb!

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00