LK Baits Nutrigo Plumberry 200ml

Nowość

LK Baits Nutrigo Plumberry 200ml

Producent: LK Baits

NUTRIGO Plumberry - wszystkie owoce, szczególnie te pestkowe, spadające do wody są łatwo dostępnym… Cały opis

Numer katalogowy: 04190102

28,5 Zł z VAT

Na zamówienie
+
-

Opis produktu

NUTRIGO Plumberry - wszystkie owoce, szczególnie te pestkowe, spadające do wody są łatwo dostępnym pokarmem dla ryb, którego szukają na podstawie naturalnego sygnału, który zastosowaliśmy w tej bombie! NUTRIGO Plumberry zawiera olejek ze śliwek tłoczony na zimno, połączony z pięknym aromatem migdałowo-marcepanowym. Destylat olejowy w jednym kawałku przynęty, to jeden kilogram owoców pestkowych! W połączeniu z innymi ekstraktami i składnikami NUTRIGO Plumberry jest niesamowicie atrakcyjny dla karpi i amurów. Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na bazie pikantnej przynęty mięsno-rybnej. Znakomity w połączeniu z Purple Plum i Wild Strawberry. Działa przez cały rok!

Pozycje oznaczone (*) są wymagane

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Czas otwarcia

Pon-Sob:
9:00 - 17:00