NUTRIGO

NUTRIGO - NOWY WYMIAR PRZYNET

Tworzenie przynęt i zanęt jest dla mnie czymś wyjątkowym. Nie ma dnia, w którym nie myślałbym o rybach, ich żerowaniu, trawieniu i wszystkim, co się z tym wiąże. Hobby stało się moją pracą, którą uwielbiam! Czasami ruszam w drogę prowadzącą do nikąd, staram się wówczas oczyścić umysł i pozwolić aby w głowie powstało coś nowego. Produkcją przynęt zajmuję się od ponad 20 lat. W tym czasie poznałem kilka wyjątkowych składników, które są bardzo atrakcyjne dla ryb.  Te najatrakcyjniejsze i najskuteczniejsze elementy, zawsze pochodzą z natury, dlatego są pozyskiwane bezpośrednio w naszym laboratorium.   Produkty LK Baits na pewno są oryginalne i innowacyjne, stanowią nieodzowną część naszego życia. Jestem dumny ze swojego zespołu, ponieważ dzielenie się moimi szalonymi pomysłami nie jest  dla wszystkich. To pomysły szaleńca i fanatyka. Martin Hájek, szef naszej produkcji jest jednym z tych facetów, z którymi mogę podzielić się swoimi, często nierealnymi pomysłami, a on tak samo jak ja się nimi ekscytuje i co najważniejsze, bierze je na poważnie. Wydaje się, że kulki proteinowe są najbardziej udaną i skuteczną z przynęt do połowu karpi. Bardzo dobrze pamiętam swoje początki, kiedy to na niektórych zbiornikach używałem kulek jako pierwszy. W tamtym czasie czułem się jakbym odkrywał świat. Kulki działały niesamowicie! Różnica w porównaniu z innymi przynętami była naprawdę uderzająca. Ale w miarę upływu czasu, trzeba było doprawić cudownie pachnące kulki: mączką rybną, naturalnymi aromatami, ekstraktami i innymi dodatkami. Boom w rozwoju i produkcji kulek proteinowych odbył niezwykle krótką podróż, szybko i regularnie osiągano dobre wyniki, co oznaczało stosowanie lepszych i niespotykanych składników. Przez wiele lat pracowaliśmy nad stworzeniem stabilnej przynęty, która byłaby zupełnie nowa, atrakcyjna i odnosząca sukcesy na wiele sposobów. Wiem, że to odważne i ryzykowne wyzwanie, ale ten, kto nie śni pięknych snów, jakby nie żył.

Przez długi czas, zespół LK Baits trzymał w wielkiej tajemnicy produkt o nazwie NUTRIGO. Przez kilka lat opóźnialiśmy jego ostateczne wdrożenie, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jest to coś wielkiego i musi być dopracowane do perfekcji! Wiedzieliśmy, że mamy w ręku kompleksową przynętę, która może być bardziej skuteczna niż dotychczas znane kulki proteinowe. Połączenie naszych pomysłów, wymagań, wszystkich tych niesamowitych komponentów i przedstawianie ich w jednym procesie technologicznym, który nie odbiera im jakości, było prawie nierealnym zadaniem, ale nadal nie chcieliśmy rezygnować z marzeń. Musimy przyznać, że wszystko wokół NUTRIGO na początku przekraczało nasze możliwości techniczne i finansowe. NUTRIGO wymagało wielu zmian w naszej produkcji, nowych technologii, ale także niesamowitej ilości czasu, którego potrzebowaliśmy, aby różne testy działały zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Czas mijał i z każdym rokiem odkładaliśmy NUTRIGO nieco dalej, podchodziliśmy do naszych realnych pomysłów. Teraz jest rok 2020, w którym NUTRIGO spełniło nasze oczekiwania i jesteśmy przekonani, że pod wieloma względami przewyższy atrakcyjność i sukces wszystkich dostępnych przynęt na rynku przynęt!

Panie i Panowie, trzymajcie swoje wędki. NUTRIGO nadchodzi!

Zastosowanie, zalety i funkcje NUTRIGO

 • Jeden kawałek NUTRIGO jest do 50 razy bardziej skuteczny niż jedna kula proteinowa wysokiej jakości, więc do przyciągnięcia ryb wystarcza zaledwie tylko kilka sztuk         
 • NUTRIGO zawiera płynny rdzeń z czystymi naturalnymi ekstraktami           
 • NUTRIGO nie można porównać do żadnej istniejącej przynęty, ponieważ ma w sobie wielką moc działania, czasami wystarczy tylko kilka kul, aby wywołać w rybach potrzebę żerowania            
 • Możesz używać NUTRIGO jako samodzielną zanętę na mniejszych obszarach, ale ze względu na wysoką cenę możesz dodać go do swojej sprawdzonej zanęty, zwiększając kilkakrotnie atrakcyjność swojego miejsca nęcenia           
 • Im więcej użyjesz NUTRIGO, tym więcej naturalnych sygnałów dostarczasz do wody, co daje większą szansę na zwabienie ryb i szybsze brania         
 • Po pobraniu NUTRIGO przez rybę, dochodzi do rozerwania jego poszczególnych warstw, poprzez aparat gębowy, ruchy i oddychanie ryby sprawiają, że poprzez skrzela zaczyna uwalniać się i rozprzestrzeniać sygnał pokarmowy, który zaczyna stymulować coraz więcej ryb           
 • Naruszenie zewnętrznych warstw przyspiesza działanie NUTRIGO (dla szybszej akcji, można przebić kilka przynęt np. igłą lub wiertełkiem)          
 • Poszczególne warstwy stale pracują, dlatego NUTRIGO może zmieniać konsystencję, kolor i zapach         
 • Wewnątrz NUTRIGO mogą wystąpić reakcje i sączenie płynu do otaczających warstw, a także uwalnianie go na powierzchnię przynęty           
 • Rozpuszczalność NUTRIGO jest powolna, zależy od temperatury wody i aktywności ryb        
 • Rozmiar NUTRIGO nie jest stabilny, wynosi od 22-24 mm         
 • NUTRIGO to w 100% produkt naturalny, zawierający dużą ilość ekstraktów, naturalnych substancji i aminokwasów, najlepiej przechowywać go w ciemności i chłodzie.

NUTRIGO

NUTRIGO jest wytwarzany dzięki unikalnej technologii na zimno, która nie obniża jakości użytych składników!

NUTRIGO Bloodworm

dla szerokiej gamy ryb słodkowodnych, nie ma lepszego smakołyku niż żywa ochotka. W naszym laboratorium uzyskujemy z nich ekstrakt, który dzięki naszej specjalnej technologii wstrzykujemy do NUTRIGO, gdzie może on reagować z innymi ważnymi składnikami.  NUTRIGO Bloodworm jest idealny do stosowania na wszystkich zbiornikach o mulistym dnie, świetnie spisze się również na innych terenach, gdzie aromat ochotki jest bardzo mocno zakodowany w zmysłach ryb. Garść tych przynęt wprowadza do wody tyle naturalnego sygnału, który można porównać do kilku kilogramów żywej ochotki!         

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na przynętach rybno- mięsnych. Znakomity w połączeniu z Spice Shrimp. Można stosować przez cały rok!  

W jednej przynęcie NUTRIGO znajduje się ekstrakt równy 300 g żywej ochotki.

NUTRIGO Coco 

energetyczna mleczna bomba, wykonana z białka serwatki, czekolady, karmelu, ekstraktu ze stewii i innych składników. NUTRIGO Coco wysyła do wody węglowodanowy sygnał, który ryba ocenia jako niezbędne źródło energii, szczególnie zimą i przed tarłem. NUTRIGO Coco w procesie produkcyjnym przechodzi proces dojrzewania z powodu bakterii mlekowych, co jest specyficzną reakcją, która przyciąga ryby nawet z dużych odległości. Wewnątrz NUTIGO Coco jest ekstrakt z orzecha kokosowego, który wytwarzany jest przez wiele miesięcy poprzez powolną ekstrakcję aromatu z orzecha do alkoholu.

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na słodko - mleczno - korzennej bazie przynęty. Działa przez cały rok, ale największą siłę ma w miesiącach zimowych. Doskonały w połączeniu z Pineapple G-8, Wild Strawberry i Compot NHDC.

NUTRIGO Mango 

owocowe smaki mają na całym świecie złowione tysiące karpi, ale co się stanie, jeśli użyjemy naprawdę wysokiego koncentratu pochodzącego z owoców tropikalnych, który zmienia swój aromat ze względu na różną lotność składników? To uniwersalna przynęta na sytuacje, w których musisz jak najszybciej zwabić ryby. Ta prawdziwa tropikalna bomba, wzbogacona delikatnym olejem z mango, jest czymś tak wyjątkowym i nowym dla ryb, że można jej używać na wszystkich rodzajach łowisk.

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na słodko - owocowo - korzennej bazie przynęty. Doskonała w połączeniu z Pineapple G-8, COMPOTECH NHDC i Purple Plum. Działa przez cały rok, ale jego największa siła występuje w miesiącach zimowych i letnich.    

NUTRIGO Peper

nikt nie wie, dlaczego pieprz jest najlepszą pikantną przynętą wszechczasów, ale dzięki naszej specjalnej technologii możemy zastosować koncentraty najlepszych rodzajów pieprzu z całego świata. W testach byliśmy dosłownie zszokowani, gdy karpie połykały jedną pieprzną NUTRIGO po drugiej, aby dostać się do ostrego płynu, który rozpuszcza się w naszym płynnym All Amino Nutric. To niesamowita kombinacja!

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na bazie pikantnej przynęty mięsno-rybnej.  Doskonałe w połączeniu z Peperin , Chilli Squid i Sea Food. Idealny przez cały rok, niezwykle kuszący dla tych największych ryb!     

NUTRIGO Plumberry 

wszystkie owoce, szczególnie te pestkowe, spadające do wody są łatwo dostępnym pokarmem dla ryb, którego szukają na podstawie naturalnego sygnału, który zastosowaliśmy w tej bombie! NUTRIGO Plumberry zawiera olejek ze śliwek tłoczony na zimno, połączony z pięknym aromatem migdałowo-marcepanowym. Destylat olejowy w jednym kawałku przynęty, to jeden kilogram owoców pestkowych! W połączeniu z innymi ekstraktami i składnikami NUTRIGO Plumberry jest niesamowicie atrakcyjny dla karpi i amurów.

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na bazie pikantnej przynęty mięsno-rybnej. Znakomity w połączeniu z Purple Plum i Wild Strawberry. Działa przez cały rok!     

NUTRIGO Plankton 

delikatny,  naturalny zapach planktonu z ekstraktem z widłonogów i rozwielitek rozpuszczonych w ługu organizmów dennych, występujących w wodach słodkich i morskich. Tak, to jest właśnie NUTRIGO Plankton! Przynęta z niewiarygodną naturalną mocą, która wabi ryby z dużych odległości do miejsca nęcenia. Uwielbiana wszędzie tam, gdzie jest mnóstwo małży, ślimaków i innych organizmów dennych.

Zalecamy stosowanie jako samodzielną zanętę lub jako uzupełnienia sprawdzonej zanęty na bazie pikantnej przynęty mięsno-rybnej. Doskonałe w połączeniu z Peperin , Mussel i Nutric Acid. Skuteczny przez cały rok!   

Nowy wymiar przynęt

FISH ACTIV   - zewnętrzna warstwa NUTRIGO, która natychmiast aktywuje się po wrzuceniu do wody, zaczyna zmieniać chemo - sygnał wokół przynęty, dając informację o obecności elementów bogatych w składniki odżywcze. Oprócz naturalnych składników w warstwie FISH ACTIV, zastosowano specjalną mieszankę aminokwasów, aby aktywować węchowe i smakowe komórki ryby wraz z atraktantami. 

PROFIL HNV - specjalnie zrównoważona warstwa odżywcza, która jest stopniowo uwalniana do środowiska wodnego, tworzy solidny szkielet NUTRIGO, a przede wszystkim stanowi integralną część procesu enzymatycznego. W zależności od rodzaju HNV PROFILE składa się tylko z najlepszych składników, takich jak białka mleka, bentos, plankton, ekstrakty ziołowe, ekstrakty rybne i węglowodany.    

PROCES ENZYMOWY - cienka warstwa, która zaczyna reagować po pewnym okresie dojrzewania i wywołuje reakcję enzymatyczną w NUTRIGO, wyzwalając naturalny sygnał, który ryby dobrze znają i postrzegają jako łatwo dostępną przekąskę bogatą w składniki odżywcze. Maksymalnie przyspiesza proces trawienia i aktywuje ryby do wielokrotnego przyjmowania NUTRIGO.  

ORGANIC NUTRIC - płynny rdzeń wykonany z naturalnych substancji, które wabią ryby poprzez wrażenia węchowe i smakowe. ORGANIC NUTRIC jest powoli uwalniany z przynęty, dzięki czemu NUTRIGO jest atrakcyjny przez bardzo długi czas. Po pobraniu NUTRIGO przez rybę (rozerwanie warstw), sygnał jest natychmiast rozprowadzany i wszystkie ryby w okolicy zostają pobudzone !    

Jaroslav Svoboda Jaroslav Hruška Ed Skillz

 

LUKÁŠ KRÁSA

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00