O firmie

Firma LK Baits – Łukasz Krasa pochodząca z Czech, stała się jednym z największych producentów przynęt i zanęt na rynku europejskim.

Domeną firmy jest przede wszystkim rozwój i produkcja wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla wymagających wędkarzy, głównie tych ukierunkowanych na łowienie karpi. W ostatnich sezonach firma i jej produkty trafiły do tysięcy wędkarzy. Zwłaszcza seria kul Restart i Top Restart, wywołały wiele zamieszania i przyniosły fantastyczne efekty wędkarzom na całym świecie. Wyjątkowość tych produktów polega m.in. na wiedzy, używaniu surowców wysokiej jakości i opatentowanej technologii produkcji (naturalna konserwacja). Firma LK Baits posiada bardzo duże moce produkcyjne – ponad 10 ton na miesiąc, a swoje produkty dostarcza do wielu europejskich krajów.


LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00