Regulamin Lukáš Krása - LK Baits

ZASADY SPRZEDAŻY

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty dostępne na stronie www.lkbaits.com.pl sygnowane logiem LK Baits. Sklep sprzedaje asortyment nowy.  Ilość oferowanych produktów w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Sklep Carp Master Dawid Marczuk zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, odwoływania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji lub wprowadzania do niej zmian bez podania przyczyny.
Ceny produktów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
Sklep zastrzega sobie również prawo do dokonywania zmian w cenach przesyłek.

Formy doręczenia i płatności oferowane przez sklep Carp Master Dawid Marczuk:

° Przelew elektroniczny wraz z dostawą kurierską (17 zł)
° Przelew bankowy wraz z dostawą kurierską (17 zł)
° Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej (20 zł)
° Odbiór w siedzibie Carp Master Dawid Marczuk po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym (0 zł)


Procedura realizacji zamówienia zostaje rozpoczęta:

° Płatność przelewem elektronicznym - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu
° Płatność przelewem bankowym - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu
° Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej - zaraz po otrzymaniu zamówienia
° Płatność przy odbiorze w miejscu siedziby Carp Master Dawid Marczuk - zaraz po otrzymaniu zamówienia

Przelewy bankowe prosimy dokonywać na konto firmowe :

26 1050 1083 1000 0091 4464 8327

Carp Master Dawid Marczuk
ul. Leśna 12
43-523 Pruchna
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia !

Wysyłka:

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
Towar wysyłany jest z reguły do 48 h od zaksięgowania wpłaty.
Przy zamówieniu powyżej 400 PLN wysyłka gratis.

ZWROTY

Każdy towar zakupiony w sklepie internetowym Carp Master Dawid Marczuk podlega zwrotowi bez podania przyczyny w ciągu 14 dni, licząc od dnia odebrania przesyłki. W tym czasie towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym opakowaniu, nie nosi śladów używania, nie posiada wad z wyjątkiem tych stanowiących podstawę do reklamacji. Towar nie może być zwrócony niekompletny.
Zwrot pieniędzy obejmuje wysokość ceny odsyłanego towaru. Koszty związane z wysyłkami zwracanego towaru ponosi klient. Podstawą zwrotu towaru jest dołączony rachunek, bez niego zwrot nie zostanie uwzględniony. W przypadku otrzymania towaru niesprawnego lub uszkodzonego, sklep zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu kwoty pieniężnej.

Zwroty prosimy odsyłać na adres firmy. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

Każda przesyłka wysyłana firmą kurierską jest ubezpieczona, dlatego Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki przy osobie doręczającej - uszkodzenia powstałe podczas transportu, które nie są zgłoszone kurierowi - nie podlegają reklamacji gwarancyjnej.

REKLAMACJE

Każdy nowy towar zakupiony w sklepie internetowym Carp Master Dawid Marczuk  objęty jest gwarancją producenta i podlega wymianie, jeśli posiada wady techniczne. Podczas reklamacji niezbędny jest dołączony rachunek zakupu.

W przypadku reklamacji lub zwrotu towaru, wraz ze zwracanym lub reklamowanym towarem należy przesłać wypełniony i podpisany “Dokument zwrotu towaru", do którego klient powinien dołączyć paragon lub fakturę VAT, jeśli została ona doręczona wraz ze zrealizowanym zamówieniem.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma Carp Master Dawid Marczuk zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Carp Master Dawid Marczuk nie będzie udostępniać danych osobowych Klientów osobom trzecim (dotyczy to w szczególności adresów e-mail oraz adresów pocztowych), o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia.

DANE FIRMY :

Carp Master Dawid Marczuk
ul. Leśna 12
43-523 Pruchna

NIP: 631-239-36-27 

LK BAITS sklep

LK Baits - Łukasz Krasa jest czeską firmą, która w ciągu kilku lat swego istnienia stała się liderem na europejskim rynku w rozwoju, produkcji i dystrybucji przynęt i innych artykułów wędkarskich pod marką LK Baits.

Na kulki z serii TopRestart, ReStart, Euro Economic w ciągu ostatnich lat udało się złapać niesamowitą ilość dużych okazów karpi.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

godziny otwarcia w okresie letnim

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 15:00

godziny otwarcia w okresie zimowym

Pon-Pia:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00